Provozář/ka pro pracoviště ÚPS, Praha 3

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, hledá kandidáta/tku na pozici: Provozář/ka – pracoviště Praha 3

Pracovní náplň:

  • provádí drobné provozní a údržbové práce související s chodem pracoviště
  • v oblasti autoprovozu provádí pravidelnou a sezonní údržbu vozového parku – max. 6 vozidel (např. kontrola technického stavu vozidel, sezonní výměny pneu, zajišťuje servisní prohlídky, STK a měření emisí, zajišťuje servisní opravy vozidel, mytí a úklid vozidel)
  • jako řidič zajišťuje služební jízdy referentů – neřidičů
  • plní další úkoly v součinnosti s vedoucí oddělení správy majetku (spolupráce na fyzických inventurách majetku, spolupráce na fyzické likvidaci nepotřebného majetku a zákonných revizích)
  • vede dokumentaci o motorových vozidlech a zpracovává tabulkové přehledy evidence spotřeby pohonných hmot aut a strojů všech pracovišť ÚPS Praha včetně všech památkových objektů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s výučním listem
  • výborná znalost českého jazyka – komunikace s úřady
  • znalost práce na PC
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 8. platová třída, stupeň dle délky praxe
  • rozsah úvazku 20 hod/týdně
  • pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, příspěvek na stravování
  • bezplatné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
  • pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • stabilitu státní příspěvkové organizace

Nástup: 1. června 2024

Místo výkonu práce: Praha 3 (Sabinova 5)

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 16. května 2024 na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.